166. oddíl Rysové

166. smečka vlčat Rysové

„V kuchyni na stole ani drobek k jídlu, kamna už dávno vyhasla a má svítilna přestala fungovat. Tvář mi ozařovala lampa, když jsem zahlédl mezi stany postavu. V jedné ruce svítilnu a v druhé píšťalku vyrážím prozkoumat naše tábořiště…“

Chtěl bys i ty zažít pocit dobrodružství, nebo podobné už dobře znáš a dodnes na něj vzpomínáš? Chtěl bys i ty patřit mezi skauty, nebo už skautem jsi a rád se mezi skauty zase vracíš? Pak jsi tu správně.

Na našich oddílových stránkách nalezneš veškeré informace, které by měl vědět každý, kdo se k nám chce přidat, nebo ten kdo mezi nás už patří.

Přeji ti, ať se tu cítíš jako doma.

informace žádejte na rysove@skaut.cz nebo na telefonu 603 446 446

Družinové schůzky

Vlčata – úterý 16:45 – 18:15

Skauti- úterý 18:15 – 19:45